TILS DARBUOTOJAI

SM_a

Sergejus Muravjovas | sergejus@transparency.lt
Vadovas

Sergejus vadovauja TILS nuo 2008 m. Jis yra „Baltosios bangos“ iniciatyvos tarybos narys, „Žinių radijo“ patariamosios tarybos narys bei Vilniaus m. Centro poliklinikos ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės stebėtojų tarybų narys, RSVA Garbės teismo narys. Sergejus taip pat dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Jis baigė magistro studijas Leideno universitete, bakalauro studijas Utrechto universitete ir Vilniaus universitete.

Sergejaus interesų deklaracija
Sergejaus paskyra LinkedIn

RT_a

Rugilė Trumpytė | rugile@transparency.lt
Projektų vadovė

Rugilė TILS kuruoja iniciatyvas, susijusias su nesąžiningais susitarimais sporte, žiniasklaidos atskaitingumu, skaidrumu ir profesine žurnalistų etika. Ji taip pat dirba su informacijos prieinamumu viešame ir privačiame sektoriuose, viešaisiais finansais. Prie TILS prisijungė 2011 metais. Rugilė yra Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties stebėtojų tarybos narė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lyginamosios politikos magistrė.

Rugilės Interesų deklaracija
Rugilės paskyra LinkedIn

IP_a

Ingrida Palaimaitė | ingrida@transparency.lt
Projektų vadovė

Ingrida prie TILS komandos prisijungė 2014 m. Ji atsakinga už TILS projektus ir iniciatyvas, susijusias su akademiniu sąžiningumu, skaidrumu sveikatos apsaugoje, socialiniais eksperimentais, kuruoja „Transparency International“ Skaidrumo mokyklą bei Sąžiningumo mokyklų tinklą. Ingrida yra Mažojo Kristoforo žymens apdovanojimų komiteto bei Vilkpėdės ligoninės stebėtojų tarybos narė. Studijų metu ji stažavosi nevyriausybinėje organizacijoje San Paulo mieste, Brazilijoje, turi projektų valdymo patirties privačiame sektoriuje. Ingrida turi bakalauro laipsnį iš Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto.

Ingridos interesų deklaracija
Ingridos paskyra LinkedIn

PM_a

Paulius Murauskas | paulius@transparency.lt
Projektų koordinatorius

Paulius prie organizacijos prisijungė 2014 m. ir čia rengia teisines analizes bei dirba su iniciatyvomis susijusiomis su politinių partijų finansavimu, teismų sistema ir kt. Prieš prisijungdamas prie TILS jis dirbo profesoriaus asistentu Grocius Tarptautinės teisės studijų centre, Hagoje, bei dirbo su JPP „Kurk Lietuvai“ programa. Paulius teisės bakalauro laipsnį įgijo Mykolo Romerio universitete, o tarptautinės viešosios teisės magistro laipsnį – Leideno universitete, Nyderlandų Karalystėje.

Pauliaus interesų deklaracija
Pauliaus paskyra LinkedIn

Lina Mačiulė | lina@transparency.lt
Projektų koordinatorė

Lina pirmą kartą prie TILS komandos prisijungė 2016 m., prisidėdama prie „Vitaminų laboratorijos“ iniciatyvos bei akademinio sąžiningumo eksperimento mokyklose, o nuo 2017 m. kaip projektų koordinatorė. Ji atsakinga už TILS sociologinius tyrimus, daugiausiai dirba prie „Sąžiningumo susitarimų“ iniciatyvos. Lina turi sociologinių tyrimų atlikimo patirties nevyriausybiniame bei privačiame sektoriuose. Ji turi sociologijos bakalauro laipsnį iš Vilniaus Universiteto, šiuo metu studijuoja magistrantūrą.

Linos interesų deklaracija
Linos paskyra LinkedIn

Martyna Budnikaitė | martyna@transparency.lt
Projektų koordinatorė


Martyna prie komandos prisijungė 2017 metais. Ji šiuo metu dirba prie didžiausių Lietuvoje veikiančių įmonių skaidrumo tyrimo bei padeda įgyvendinti kitas TILS iniciatyvas. Iki tol patirties ji sėmėsi LR ambasadoje Belgijoje bei privačiame sektoriuje. Martyna turi teisės magistro laipsnį iš Vilniaus universiteto, taip pat ji mokėsi Grenoblio universitete Prancūzijoje.
 .

Martynos Interesų deklaracija
Martynos paskyra LinkedIn

Šiuo metu įgyvendinti TILS veiklą padeda: Ieva Kimontaitė, Gytis Nakvosas, Violeta Masoit ir Evelina Vaišvilaitė.

TILS TARYBA

Tarybą sudaro: Rūta Žiliukaitė (pirmininkė), Justina Gineikienė, Marius Barys, Simona Laiconaitė ir Vaidotas Beniušis.

Su jų interesų deklaracijomis ir gyvenimo aprašymais galite susipažinti žemiau:

Rūtos Žiliukaitės interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Justinos Gineikienės interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Mariaus Bario interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Simonos Laiconaitės interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Vaidoto Beniušio interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

TILS DALININKAI

Dalininkai yra Aurimas Perednis, Rytis Juozapavičius ir Sergejus Muravjovas. Su jų interesų deklaracijomis galite susipažinti žemiau:

Aurimo Perednio interesų deklaracija

Ryčio Juozapavičiaus interesų deklaracija

Sergejaus Muravjovo interesų deklaracija

TILS ALUMNI

Šiuo metu TILS Alumni tinklas vienija 200 narių. Alumni tinklą koordinuoja Greta Radiul (alumni@transparency.lt)

„Transparency International“ Lietuvos skyriaus steigėjas – Atviros Lietuvos fondas. TILS Lietuvoje veikia nuo 2000 m. birželio 6 d.