TILS DARBUOTOJAI

SM_a

Sergejus Muravjovas | sergejus@transparency.lt
Vadovas

Sergejus vadovauja TILS nuo 2008 m. Jis yra „Baltosios bangos“ iniciatyvos tarybos narys, „Žinių radijo“ patariamosios tarybos narys bei Vilniaus m. Centro poliklinikos ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės stebėtojų tarybų narys. Sergejus taip pat dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Jis baigė magistro studijas Leideno universitete, bakalauro studijas Utrechto universitete ir Vilniaus universitete.

Sergejaus Muravjovo interesų deklaracija.

RM_a

Rūta Mrazauskaitė | ruta@transparency.lt
Projektų vadovė

Rūta prie TILS prisijungė 2010 m.. Ji rengia teisines analizes, koordinuoja viešųjų finansų, lobistinės veiklos, korupcinių rizikų valdymo privačiame ir viešajame sektoriuje iniciatyvas. Rūta taip pat dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, prieš tai vedė seminarus Mykolo Romerio universitete, yra tarpt. baudžiamosios teisės trenerė Kreisau Initiative projekte MICC. Rūta turi Tarptautinės ir ES teisės magistro laipsnį iš Vilniaus Universiteto. Organizacijoje „Gelbėkit vaikus“ ji savanoriškai koordinuoja muzikinę švietimo iniciatyvą.

Rūtos Mrazauskaitės interesų deklaracija.

RT_a

Rugilė Trumpytė | rugile@transparency.lt
Projektų vadovė

Rugilė TILS kuruoja iniciatyvas, susijusias su nesąžiningais susitarimais sporte, žiniasklaidos atskaitingumu, skaidrumu ir profesine žurnalistų etika. Ji taip pat dirba su informacijos prieinamumu viešame ir privačiame sektoriuose, viešaisiais finansais. Prie TILS prisijungė 2011 metais. Rugilė yra Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties stebėtojų tarybos narė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lyginamosios politikos magistrė.

Rugilės Trumpytės interesų deklaracija.

IP_a

Ingrida Palaimaitė | ingrida@transparency.lt
Projektų koordinatorė

Ingrida prie TILS komandos prisijungė 2013 m. kaip savanorė, o nuo 2014 m. kaip projektų koordinatorė. Ji atsakinga už TILS projektus ir iniciatyvas, susijusias su akademiniu sąžiningumu, skaidrumu sveikatos apsaugoje, socialiniais eksperimentais, kuruoja „Transparency International“ Skaidrumo mokyklą bei Sąžiningumo mokyklų tinklą. Ingrida yra Mažojo Kristoforo žymens apdovanojimų komiteto bei Vilkpėdės ligoninės stebėtojų tarybos narė. Studijų metu ji stažavosi nevyriausybinėje organizacijoje San Paulo mieste, Brazilijoje, turi projektų valdymo patirties privačiame sektoriuje. Ingrida turi bakalauro laipsnį iš Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto.

Ingridos Palaimaitės interesų deklaracija.

PM_a

Paulius Murauskas | paulius@transparency.lt
Projektų koordinatorius

Paulius prie organizacijos prisijungė 2014 m. ir čia rengia teisines analizes bei dirba su iniciatyvomis susijusiomis su politinių partijų finansavimu, teismų sistema ir kt. Prieš prisijungdamas prie TILS jis dirbo profesoriaus asistentu Grocius Tarptautinės teisės studijų centre, Hagoje, bei dirbo su JPP „Kurk Lietuvai“ programa. Paulius teisės bakalauro laipsnį įgijo Mykolo Romerio universitete, o tarptautinės viešosios teisės magistro laipsnį – Leideno universitete, Nyderlandų Karalystėje.

Pauliaus Murausko interesų deklaracija.

Gabija Lukšaitė gabija@transparency.lt
Projektų koordinatorė

Gabija TILS koordinuoja parlamento darbo skaidrinimo platformą „ManoSeimas.lt“ bei dirba su nevyriausybinių organizacijų, gynybos sektoriaus bei viešųjų pirkimų skaidrumo iniciatyvomis. Gabija prie TILS komandos prisijungė 2015 metais, prieš tai dirbo žiniasklaidoje, NVO sektoriuje bei dirbo su vietos bendruomenių įgalinimo iniciatyvomis Japonijoje. Gabija turi tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro laipsnį iš Vilniaus universiteto, taip pat mokėsi Vokietijoje ir Japonijoje.

Gabijos Lukšaitės interesų deklaracija.


Lina Mačiulė | lina@transparency.lt
Projektų koordinatorė

Lina pirmą kartą prie TILS komandos prisijungė 2016 m., prisidėdama prie „Vitaminų laboratorijos“ iniciatyvos bei akademinio sąžiningumo eksperimento mokyklose, o nuo 2017 m. kaip projektų koordinatorė. Ji atsakinga už TILS sociologinius tyrimus, daugiausiai dirba prie „Sąžiningumo susitarimų“ iniciatyvos. Lina turi sociologinių tyrimų atlikimo patirties nevyriausybiniame bei privačiame sektoriuose. Ji turi sociologijos bakalauro laipsnį iš Vilniaus Universiteto, šiuo metu studijuoja magistrantūrą.

Linos Mačiulės interesų deklaracija.


Martyna Budnikaitė
 | martyna@transparency.lt
Projektų asistentė


Martyna prie komandos prisijungė 2017 metais. Ji šiuo metu daugiausiai dirba prie „Transparency International“ Skaidrumo mokyklos komunikacijos bei kitų organizacinių veiklų. Patirties komunikacijos srityje ji sėmėsi LR ambasadoje Belgijoje bei vadovavaudama viešųjų ryšių komandai Europos teisės studentų asociacijos Lietuvos skyriuje. Martyna šiais metais gins teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete, taip pat ji mokėsi Grenoblio universitete Prancūzijoje.
 .
Martynos Budnikaitės interesų deklaracija.

Šiuo metu įgyvendinti TILS veiklą padeda: Vytautas Elzbergas, Paulius Gumbrevičius, Eirimė Lukoševičiūtė, Ieva Juškaitė ir Sandra Akelaitytė.

TILS TARYBA

Tarybą sudaro: Rūta Žiliukaitė (pirmininkė), Justina Gineikienė, Marius Barys, Simona Laiconaitė ir Vaidotas Beniušis. Su jų interesų deklaracijomis galite susipažinti žemiau:

Rūtos Žiliukaitės interesų deklaracija

Justinos Gineikienės interesų deklaracija

Mariaus Bario interesų deklaracija

Simonos Laiconaitės interesų deklaracija

Vaidoto Beniušio interesų deklaracija

TILS DALININKAI

Dalininkai yra Aurimas Perednis, Rytis Juozapavičius ir Sergejus Muravjovas. Su jų interesų deklaracijomis galite susipažinti žemiau:

Aurimo Perednio interesų deklaracija

Ryčio Juozapavičiaus interesų deklaracija

Sergejaus Muravjovo interesų deklaracija

TILS ALUMNI

Šiuo metu TILS Alumni tinklas vienija 199 narius. Alumni tinklą koordinuoja Greta Radiul (alumni@transparency.lt)

„Transparency International“ Lietuvos skyriaus steigėjas – Atviros Lietuvos fondas. TILS Lietuvoje veikia nuo 2000 m. birželio 6 d.