KEITĖSI KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS VADOVŲ DARBOTVARKIŲ VERTINIMAS

Paskelbta liepos 1 d., 2020

Atkreipiame dėmesį, kad dėl įsivėlusios klaidos keitėsi informacija 2020 m. birželio 9 d. paskelbtoje studijoje apie savivaldybių vadovų susitikimus ir jų darbotvarkes Kazlų Rūdos savivaldybėje. Ištaisius klaidą, skelbiama, jog savivaldybės meras ir mero pavaduotojas tyrimo metu viešino laikinas darbotvarkes. Tad Lietuvoje iš viso pusė savivaldybių merų pavaduotojų bei administracijos direktorių (73 iš 134) skelbia laikinas darbotvarkes, kuriose matomi tik einamosios dienos, savaitės ar mėnesio susitikimai, trečdalis (42 iš 134) darbotvarkių neskelbia.

Šie netikslumai atsirado dėl žmogiškosios klaidos neradus skelbiamos informacijos. Visos klaidos buvo ištaisytos, informacija, skelbiama TILS svetainėje, pakeista. Pastebėjus netikslumų maloniai kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@transparency.lt

Kviečiame su atnaujinta studija susipažinti čia.

Raginame visus savivaldybių merus, merų pavaduotojus bei administracijos direktorius viešinti nuolatines darbotvarkes bei pateikti visus buvusius ir jau suplanuotus būsimus kadencijos susitikimus.