DARBUOTOJAI

SM_a

Sergejus Muravjovas | sergejus[at]transparency.lt
Vadovas

Sergejus vadovauja TILS nuo 2008 m. Jis yra RSVA Garbės teismo narys, taip pat dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Sergejus baigė magistro studijas Leideno universitete, bakalauro studijas Utrechto universitete ir Vilniaus universitete.

Sergejaus interesų deklaracija
Sergejaus paskyra LinkedIn

IP_a

Ingrida Kalinauskienė | ingrida[at]transparency.lt
Programų vadovė

Ingrida prie TILS komandos prisijungė 2014 m. Ji atsakinga už TILS projektus ir iniciatyvas, susijusias su viešųjų finansų skaidrumu, akademiniu sąžiningumu, skaidrumu sveikatos apsaugoje, socialiniais eksperimentais, kuruoja „Transparency International“ Skaidrumo mokyklą bei Sąžiningumo mokyklų tinklą. Studijų metu ji stažavosi nevyriausybinėje organizacijoje San Paulo mieste, Brazilijoje, turi projektų valdymo patirties privačiame sektoriuje. Ingrida turi bakalauro laipsnį iš Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto.

Ingridos interesų deklaracija
Ingridos paskyra LinkedIn

Ieva Dunčikaitė | iduncikaite[at]transparency.lt
Iniciatyvų vadovė

Ieva prie organizacijos prisijungė 2018 m. Ji šiuo metu dirba su atvirų duomenų iniciatyvomis, valstybės politikos skaidrumu bei dalyvaujamuoju biudžetu. Ieva turi Europos politikos magistro laipsnį ir dvigubą tarptautinių santykių ir prancūzų kalbos bakalauro laipsnį iš Ekseterio universiteto Didžiojoje Britanijoje. Ji taip pat mokėsi Sciences Po Paris, Prancūzijoje ir Katalikiškajame Liuveno universitete, Belgijoje. Po studijų Ieva stažavosi Europos Parlamente, Briuselyje.

Ievos interesų deklaracija
Ievos paskyra LinkedIn

Ieva Kimontaitė ieva[at]transparency.lt 
Iniciatyvų koordinatorė

Ieva prie TILS komandos prisijungė 2017 m. Ji šiuo metu dirba su tarptautine vasaros Skaidrumo mokykla, jos viešinimu bei organizavimu. Ieva yra įgijusi patirties savanoriaudama bei atlikdama praktiką nevyriausybiniame sektoriuje ir Užsienio reikalų ministerijoje. Ieva yra įgijusi bakalauro laipsnį Vilniaus universiteto Traptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

Ievos interesų deklaracija
Ievos paskyra LinkedIn

Deimantė Žemgulytė | deimante[at]transparency.lt
Iniciatyvų koordinatorė

Pirmą kartą Deimantė prie TILS komandos prisijungė 2017 metais kaip organizacijos praktikantė. 2018 metais ji savanoriavo „Transparency International“ Skaidrumo mokykloje, o nuo 2019 m. Deimantė prisijungė prie TILS komandos kaip iniciatyvų koordinatorė. Ji turi politikos mokslų bakalauro laipsnį iš Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto. Studijų metu Deimantė atliko praktiką Vilniaus miesto savivaldybėje, taip pat dalyvavo mainų programoje, mokėsi Bilkent Universitete, Turkijoje. Prieš prisijungiant prie TILS ji dirbo privačiame sektoriuje, Pinigų plovimo prevencijos srityje.

Deimantės interesų deklaracija
Deimantės paskyra LinkedIn

Ieva Gailiūnaitė | igailiunaite[at]transparency.lt
Iniciatyvų koordinatorė

Ieva prie TILS komandos prisijungė 2019 m. Ji baigė socialinės antropologijos ir politikos mokslus Edinburgo Universitete, per mainų programą metus mokėsi Kopenhagos Universitete. Praktinės patirties Ieva įgijo stažuodamasi Lietuvos Užsienio Reikalų Ministerijoje, Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamente. Taip pat atliko praktiką akademinio žurnalo redakcijoje Jeruzalėje, dirbančio artimųjų rytų politinės analizės bei tvarios taikos regione srityse.

Ievos interesų deklaracija
Ievos paskyra LinkedIn

Deividas Bačiulis | deividas[at]transparency.lt
Iniciatyvų koordinatorius

Deividas prie TILS organizacijos prisijungė 2020 m. Deividas dirba su politikos skaidrumo bei sąžiningumo ugdymo iniciatyvomis. Deividas yra įgijęs patirties savanoriaudamas bei dirbdamas ne tik Lietuvoje, bet ir Italijos nevyriausybiniame bei privačiame sektoriuose. Deividas yra baigęs sociologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete.

Deivido interesų deklaracija
Deivido paskyra LinkedIn

Šiuo metu įgyvendinti TILS veiklą padeda:  Milda Martinkutė, Rūta Vyšniauskaitė, Indrė Raudytė, Domas Lavrukaitis.

TARYBA

Tarybą sudaro: Ainius Lašas, Justina Gineikienė, Marius Barys, Simona Laiconaitė ir Vaidotas Beniušis (pirmininkas).

Su jų interesų deklaracijomis ir gyvenimo aprašymais galite susipažinti žemiau:

Ainiaus Lašo interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Justinos Gineikienės interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Mariaus Bario interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Simonos Laiconaitės interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

Vaidoto Beniušio interesų deklaracija, gyvenimo aprašymas

DALININKAI

Dalininkai yra Rūta Žiliukaitė, Aurimas Perednis ir  Sergejus Muravjovas. Su jų interesų deklaracijomis galite susipažinti žemiau:

Rūtos Žiliukaitės interesų deklaracija

Aurimo Perednio interesų deklaracija

Sergejaus Muravjovo interesų deklaracija

TILS ALUMNI

Šiuo metu TILS Alumni tinklas vienija 200 narių. Alumni tinklą koordinuoja Greta Radiul (alumni@transparency.lt)

„Transparency International“ Lietuvos skyriaus steigėjas – Atviros Lietuvos fondas. TILS Lietuvoje veikia nuo 2000 m. birželio 6 d.